Prosinec 2007

Premiéra filmu Moderní popelka v Kanadě

26. prosince 2007 v 15:37 | Kája |  →Filmíky←
Hilary je opravdu hodně populární a to nejen v USA,ale také Kanadě a v dalších a dalších zemích.Hilary se ukázala na premiéře Moderní popelky i v Kanadě a o fanoušky rozhodně nouzi neměla.Na Hill bylo vidět,že má své fanoušky opravdu moc ráda a tak jim i zatančila.
A tady už vám nabízím její fotky:
Nechyběl zde ani Zoro,tedy kamarád Sam(Hilary) z filmu.
Hill a její tanec.
Nechyběla zde ani Hilarina sestra,které je také herečkou a zpěvačkou jako Hill.
Hill se loučí s fanoušky.
Je čas udělat dětem pá pá.:)


Hilary, Haylie a jejich maminka u rozvodového řízení

26. prosince 2007 v 15:32 | Kája |  Hill s.....
Hilary Duff návštěva rozvodového slyšení

20. prosince 2007
Hilary Duff, Haylie Duff a jejich maminka Susan Duff, jsou vyfoceny (na přiložené fotce)jak dnes opouštějí Okresní centrum pro rodinné právo. Rodina se dnes dostavila k soudu, z důvodu rozvodového slyšení mezi Susan Duff a Bobem Duff, teda otcem a matkou sester Duffových.
Susan Duff se zeptala soudu, jak to bude s jejími náklady na žití, které ji manžel platí v průběhu rozvodového řízení. Susan nepracovala od roku 1988 a byla podporována po mnoho let Hilary a Haylie. Soudce nařídil Bobovi Duff zaplatit Susan $100,000 pro dočasnou podporu v následujících 5 měsících, s platností od ledna a k tomto navíc $100,000 na výlohy a zákonné poplatky (dosud nezaplacené). A slyšení se uskuteční v lednu, kdy se budou zkoumat vztahy mezi Bobem a Susan Duff. Stansbury, vysloužilý rodinný soudce od Fort Bend County také nařídil Bobovi zaplatit $150,000 manželčiny zákonné poplatky do1.února, ačkoliv byl později pozastaveny a odloženy až do doby, kdy se prozkoumají jejich vzájemné vztahy. Úředníci řekli, že zákonné poplatky pro tento rozvod, který byl vyplněn v létě roku 2006 se blíží 1 milionu dolarů. Bob Duff, který je vlastníkem obchodních řetězců Audrey JonesBeck v Houstonu se ve čtvrtek 20. prosince soudu nezúčastnil, a tak se rozvodové řízení dále vleče. Po slyšení ze začátku tohoto měsíce (prosince) potvrdil, že rozvod poháněl klín mezi ním a jeho dcerami. "Až tohle skončí, chystám se jim zkusit říct, jak to bylo z mé strany " řekl.
Hilary a Haylie ví jak zasáhnout v případě věci důvěry rodiny a jsou připravené vzít si to co nedostaly jako děti. Sestry usilují o asi $720,000 po jejich otci. Soudní dokumenty případu byly zapečetěné.

No tak jsem se pokusila alespoň trochu přeložit tento článek, myslím, že si mi to až na několik nesrovnalostí snad povedlo (myslím, že jsem je zamaskovala :P )a splní svůj účel, tedy, že si jej alespoň jeden človíček přečte a dozví se tak více o vztazích v rodině Hilary Duff.

Diplomek za spřátelení!

26. prosince 2007 v 14:58 | Kája |  →For me←
Tak jsem dostala klísný diplomek za spřátelení od selin-free
Krásný že?

Vánoce u Duffových

23. prosince 2007 v 17:50 | Kája |  ♥Extra♥
Přináším vám krátký článek o tom,jak se u rodiny Duffových tráví Vánoce. Podle servru people.com budou Hilary,Haylie a jejich maminka Susan trávit Vánoce společně.Na nový rok se chystají do Mexika. Minulý rok Haylie trávila Vánoce v Miami - ale to měla příliš mnoho práce.Tento rok se chystá celé svátky strávit doma: " Nedělali jsme opravdu dlouhou dobu nic spolu,tak jsme se rozhodli mít normální Vánoce a zůstat doma," Haylie [ 22 ]. "Máme takovou tradici - vždycky máme dušené maso s paprikou - všechno koupíme od malého hocha,který žije v Pasadeně. Děláme to každý rok" vysvětluje."My opravdu na Vánoce neděláme žádné velké vaření.Všechno uděláme na den Díkuvzdání a potom se tím živíme." To prý bývá také slavnostní,říká Haylie."Můj přítel Nick a já jsme v uplynulých třech dnech zdobili dům - takže u nás byl pěkný blázinec.Po Vánocích převezmeme cestovní plány.Chystáme se jet do Mexika na Nový rok."

Wrapped With Love-Nový parém Hilary!

22. prosince 2007 v 18:20 | Kája |  ♥Extra♥
Již před časem proběhla médii zpráva o tom, že Hilary Duff chystá letní kolekci vůně With Love, která měla (má) nebývalý úspěch. Mnoho z nás nevěřilo, že s létem příjde i další její vůně, ale je to tak :). Mám velkou radost, že vám mohu představit novou vůni s názvem "Wrapped With Love"- "Zabalen s láskou", která se objeví v obchodech již v lednu 2008. Hilary opět při tvorbě parfému spolupracovala s Elizabeth Arden, a proto už nyní víme, že to bude krásná a jedinečná vůně. V této letní vůni najdete špetku ledové ambrózie, vůni fialek, vanilkových lusků a čokoládové pěny. K nakousnutí nemyslíte? :D
A s novou vůní přihází i nový obal parfému, který můžete vidět na obrázku, myslím, že má moc hezký desing. Už jen přičichnout.


Více informací o parfému se dozvíte po kliknutí na tento odkaz.
preview.jpg

Photoshooty 3

20. prosince 2007 v 17:16 | Kája |  Photoshooty
tak přidám další shootiky Hil...tenhle je dost obyčejný, ale Hil je tam nádherná

Trapas 1

20. prosince 2007 v 14:39 | Kája |  Trapasy Hilary
1.Trapas Hilary Duff
Její třetí největší trapas:
"Před několika týdny jsem odjela se svými kámoši na kalifornské pobřeží, kde jsme chtěli strávit několik dnů sladkým lenošením. Najali jsme si menší loď, na kterou se lezlo po úzkém kovovém žebříku, který byl úplně mokrý. A tak se stalo to, čeho jsem se nejvíc obávala. Když jsem vlezla na žebřík, uklouzla mi noha, já jsem ztratila rovnováhu a zůstala tam viset za ruce. Mrskala jsem sebou jako ryba na suchu a ječela na celé kolo. Naštěstí jsem se udržela a neplácla s sebou do vody dřív, něž mi moji kámoši pomohli. Všechny jsem je ale ohromně pobavila na celý zbytek dne."

Hilary s maminkou v Beverly Hills

20. prosince 2007 v 12:45 | Kája |  Hill s.....
Hilary byla včera 8. prosince v ulicích Brverly Hills, kde si zašla na kávu, později vyzvedla svoji maminku a šly společně nakupovat, že by vánoční dárky ?!... slušelo jí to :).
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku
Clik na ceý článek.

Hilary jde s Aronem!!!(s jejím ex-přítelem)

19. prosince 2007 v 22:52 | Kája |  Hill s.....
Teď jsem se trochu s těma článkama rozšoupla!!!!No ale teď už z5 k Hilary!
Hilary jde s jejím ex-přítelemAaronem Carterem v LA.
Hilary Duff Aaron CarterHilary Duff Aaron CarterHilary Duff Aaron Carter
Hilary Duff Aaron CarterHilary Duff Aaron CarterHilary Duff Aaron CarterHilary Duff Aaron CarterHilary Duff Aaron CarterHilary Duff Aaron CarterHilary Duff Aaron CarterHilary Duff Aaron Carter
vzpomínáte si?
Hilary Duff Aaron Carter

Hill pojídá s kamarádkou sushi!

19. prosince 2007 v 22:47 | Kája |  Hill s.....
Již od rána byla Hil na nahou, aby prošla co nejvíce obchůdků, nakopla se čerstvou kávou a když už docházely síly zašla si se svojí kamarádkou na sushi do restaurace Comiendo Sushi. I zde jí byli v patách fotografové a neuniklo jim žádné sousto a to doslova. Jsou tu i velmi zajímavé fotky, jak Hil svědil nos, nebo jak ji jídlo zalezlo za zuby...chudina, takovou fotku bych doma mít nechtěla :(. Ale co, je to normální ne, hlavně, že se dobře bavila.Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Set fotek z natáčení Safety Glass! -Wow-

19. prosince 2007 v 22:46 | Kája |  →Filmíky←
Dnes pro vás mám několik fotek z natáčení filmu Safety Glass. Hilary Duff se vrhla do natáčení dalšího filmíku a role jí moc sluší. Moooc se mi líbí její crazy oblečení, ale skutečně mne zaujaly její holíky značky Burberry, které jsou moc šik!! Co vy na to?
Hilary Duff VancouverHilary Duff Vancouver
Klick na celý článek!!

Chaper by the Dozen na TV prima!!!

19. prosince 2007 v 22:42 | Kája |  →Filmíky←
Cheaper by the Dozen na tv Prima 28. prosince
Už dlouho jsme neměli možnost vidět v našich televizích nějaký film s Hilary Duff, ale právě teď před Vánoci by nás určitě potěšil, mne tedy určitě. Film Cheaper by Dozen neboli Dvanáct do tuctu se bude vysílat 28. prosince a bude to premiéra tohoto filmu u nás. Uvidíte jej v hlavním vysílacím čase ve 20.00 hodin na tv Prima. Tento film patří mezi komedie, a tak se u něj určitě nebudete nudit. Hilary Duff v něm nehraje zrovna hlavní roli, ale jako správní fanoušci Hil byste jej měli určitě zhlédnout. A aby jste věděli na co vás vlastně lákám, tak si zde přečtěte jeho stručný oficiální popis. Ale myslím, že tak hvězdné obsazení již napovídá, že tento film utkví ve vaší paměti. Kromě Hilary Duff se můžete těšit na Jareda Padaleckiho, Ashtona Kutchera, Eileen Brennan, Bonnie Hunt, Piper Perabo, Steva Martina a další.
Popis:
Rodiná komedie o početné rodině sportovního trenéra Toma Bakera, který je navzdory americkým rodinným statistikám, podle nichž na jednu rodinu připadá 1,87 dítěte, otcem 12 synů a dcer. Jeho žena Kate je nejen chápavou manželkou a milující matkou, která rutinně řeší každodenní chod domácnosti i radosti a strasti ratolestí, ale dokáže se i sama prosadit jako spisovatelka.

Photoshooty 2

15. prosince 2007 v 19:25 | Kája |  Photoshooty
Další super shooty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tyhle shooty jsou fakticky superní!!!

Diplomek 4

15. prosince 2007 v 16:34 | Kája |  →For me←
Od Hvězdy jsem dostala tento krásňoučký diplomek!!!!!!!!!!!
Děkuju to moc je to krásné!!!!

Teen Vogue-mladá Holywood září 2007

15. prosince 2007 v 15:22 | Kája |  Hilary akce
Hylary byla v září na akcičce jménem Teen Vogue!!!!!Na takové Holywoodské párty v září 2007!!!A já vám s té akce přiníším nějké fotečky:))Ale jenom jednu část protože jich je fakt hodně!Ti druhou přidám zítra nebo ještě dneska:)

Hill s maminkou

15. prosince 2007 v 13:34 | Kája |  Hill s.....
Hilary nakupuje s maminkou Susan vánoční dárečky a jak se tak dívám tak v Americe už taky začína sněžit!!!!

Photoshooty 1

14. prosince 2007 v 12:55 | Kája |  Photoshooty
Asi jste si všimli že jsem vytvořila novou rubriku photoshooty do ní budu přidávat různé otečky Hilary (vždycky budou z jednoho focení) :)))))))))))))))))))Prostě to budou profesionální fotky pro různé časopisy :)
Doufám že se vám bude nová rubrika líbít :)
Clik na celý článek

Hilary s celebritama

13. prosince 2007 v 19:05 | Kája |  Hill s.....
Tady je pár oteček které jsem různě sehnala,je na nich Hilary vždycky s někým třeba s Oliverem s Jessem atd. :))))))Tak se mrkněte a napiště nějaký komíkju???Díky za to že sem chodíte
Tady jsou už ty fotečky :
S Jessem McCartneym:
S Oliverem Jamesem :
S Avril Lavigne :
S Amanda Bayns :
A poslední s Chadem (se kteým hrála i v Modermí Popelce):
A to je vše!!!!!!S kým jí to nejvýce líbí??
*Hlasu prosíííííííííííííííím v anketce*
Děkuju:)

New účes

11. prosince 2007 v 15:28 | Kája |  Její styl
Hilary byla na 28.ročníku gala večera Gift of Live v novém účesu :
Co na to říkáte?Mně se to celkem líbí!(ale v těch blond vlasech jí to slušelo víc)

Parfém

9. prosince 2007 v 18:57 | Kája |  ☺Kosmetyka☻
Mladá hvězda Hilary Duff vydala svojí první vůni.Jmenuje se With Love(S láskou). Je pro ženy ve věkové kategorii 15 až 24 let,ačkoliv Hilary si myslí,že je přitažlivá pro širší publikum.Hilary pozorně sledovala vznik vůně a říká,že vyskoušela 115 zajímavích verzí než našla dokonalou.
Vůně byla vytvořena Stephenem Nilsnem a Rodrogoem Flores-Rouxem.Bude se reprezentovat jako "zábavný a živý"parfém.to zní velmi lákavě a zajímavě,nemyslíte???????