Hilary, Haylie a jejich maminka u rozvodového řízení

26. prosince 2007 v 15:32 | Kája |  Hill s.....
Hilary Duff návštěva rozvodového slyšení

20. prosince 2007
Hilary Duff, Haylie Duff a jejich maminka Susan Duff, jsou vyfoceny (na přiložené fotce)jak dnes opouštějí Okresní centrum pro rodinné právo. Rodina se dnes dostavila k soudu, z důvodu rozvodového slyšení mezi Susan Duff a Bobem Duff, teda otcem a matkou sester Duffových.
Susan Duff se zeptala soudu, jak to bude s jejími náklady na žití, které ji manžel platí v průběhu rozvodového řízení. Susan nepracovala od roku 1988 a byla podporována po mnoho let Hilary a Haylie. Soudce nařídil Bobovi Duff zaplatit Susan $100,000 pro dočasnou podporu v následujících 5 měsících, s platností od ledna a k tomto navíc $100,000 na výlohy a zákonné poplatky (dosud nezaplacené). A slyšení se uskuteční v lednu, kdy se budou zkoumat vztahy mezi Bobem a Susan Duff. Stansbury, vysloužilý rodinný soudce od Fort Bend County také nařídil Bobovi zaplatit $150,000 manželčiny zákonné poplatky do1.února, ačkoliv byl později pozastaveny a odloženy až do doby, kdy se prozkoumají jejich vzájemné vztahy. Úředníci řekli, že zákonné poplatky pro tento rozvod, který byl vyplněn v létě roku 2006 se blíží 1 milionu dolarů. Bob Duff, který je vlastníkem obchodních řetězců Audrey JonesBeck v Houstonu se ve čtvrtek 20. prosince soudu nezúčastnil, a tak se rozvodové řízení dále vleče. Po slyšení ze začátku tohoto měsíce (prosince) potvrdil, že rozvod poháněl klín mezi ním a jeho dcerami. "Až tohle skončí, chystám se jim zkusit říct, jak to bylo z mé strany " řekl.
Hilary a Haylie ví jak zasáhnout v případě věci důvěry rodiny a jsou připravené vzít si to co nedostaly jako děti. Sestry usilují o asi $720,000 po jejich otci. Soudní dokumenty případu byly zapečetěné.

No tak jsem se pokusila alespoň trochu přeložit tento článek, myslím, že si mi to až na několik nesrovnalostí snad povedlo (myslím, že jsem je zamaskovala :P )a splní svůj účel, tedy, že si jej alespoň jeden človíček přečte a dozví se tak více o vztazích v rodině Hilary Duff.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Viděli jste moderní popelku ?

Jo je to super film 82.4% (56)
Jo 1.5% (1)
Ne je to hnusný film 1.5% (1)
Ne 14.7% (10)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama