Srpen 2008

Hilary na nákupech

30. srpna 2008 v 19:42 | Kája
Jeeja, ja chci taky pořád tak nakupovat a aby byly prachy a taky aby bylo kde..nejlepší aspon v té Praze by toho bylo plno, ted si musím sehnat něco do tanečních a jako nevím jak se mi to povede:D..celebrity se prostě mají, mají finanční prostředky a spoustu možností...říkala jsem si, že bych si objednala jedny šaty značky Candies..měla je na sobě i Hayden(v propagačím videoklipu a promoshootu), ale jako nevím jakou velikost, ptz maj jiný číslovaní, a kdoví kdy to dojde, a navíc aby mě ješět poštovné vyšlo třeba tak jako ty šaty, tak to ne:D..sere mě to pořádně, hed nbych si tam něco objednala, není to tam tak drahý
Click to view full size imageClick to view full size image

Natáčení styl Cool - 5.8 08

26. srpna 2008 v 21:15 | HilarynQa |  →Filmíky←
Opět přibylo několik nových fotek z natáčení Stay Cool 5. srpna, kde se Hil ukázala v modrých šatech a na vysokém podpadku od Christiana Louboutina, jak jinak :D.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Ikonky k filmu italské prázdniny

26. srpna 2008 v 14:00 | HilarynQa |  →Filmíky←
Lizzie_icon_27.gif
hezuu že?

Moderní popelka

26. srpna 2008 v 13:00 | HilarynQa |  →Filmíky←
Režie:Mark Rosman
Scénář:Leigh Dunlap
Hrají:Hilary Duff, Jennifer Coolidge, Chad Michael Murray, Dan Byrd, Regina King, Julie Gonzalo
a Cinderella story- u nás Moderní popelka
komedie, USA, 2004, 95 minut

Popis -2krát jinak:
Popelka na tom snad nikdy nebyla tak špatně. V "Moderní Popelce" - moderní a humorné verzi klasické pohádky musí Sam, středoškolačka v posledním ročníku (Hilary Duff) skákat podle toho, jak si pískne její sobecká macecha Fiona (Jennifer Coolidge) a posluhovat svým dvěma škodolibým nevlastním sestrám, které s ní zacházejí spíše jako se služkou než jako se členem rodiny. Sam má svůj velký sen - dostat se na Princetonskou univerzitu, avšak kromě studia musí i tvrdě pracovat, a tak to s jejím společenským životem za moc nestojí. Co se však nestane, při chatování narazí na tajemného okouzlujícího prince ze stejné školy se kterým si víc než rozumí. Když se ale ukáže, že její anonymní spřízněnou kybernetickou duší je na škole superpopulární a navíc velmi přitažlivý hráč amerického fortbalu Austin Ames (CHad Michael Murray), Sam zpanikaří a prchá zpět do reality, pričemž ztrácí při útěku před dvanáctou z plesu svůj mobilní telefon. A jelikož se bojí, že až Austin zjístí, kdo jeho vysněná princezna skutečně je, od vrátí se od ní, snaží se zmařit všechny jeho pokusy o odhalení své identity. Nechá se Sam ovládnout svým strachem a nebo najde odvahu být sama sebou a vydat se životní cestou, po které vždy toužila?
(oficiální text)
Nahraďte ztracený střevíček mobilním telefonem a předměstí LA se může stát královstvím za devatero horami.
Seznamte se se studentkou Sam (Hilary Duff), která myje podlahy v restauraci, snaží se vyjít se svou hroznou macechou a nevlastními sestrami, a zároveň sní o tom, že odejde na univerzitu Princeton (na dokonalé místo, kdy by se stala princeznou a našla svého prince). Ale možná už svého krásného prince má. Neznámého přítele z chatu (Chad Michael Murray), se kterým se má konečně setkat na haloweenském plese. Sam zpanikaří, když zjistí, že jejím tajemným ctitelem je nejoblíbenější kluk na škole. Může se někdo takový zamilovat do holky, která není právě "in"? Je možné, aby se pohádky staly skutečností? Určitě ano, ovšem jen pokud si Sam bude stát za svým, změní se její sen v realitu

Prosím,prosím.Napište mi do komentářů,jak se vám líbil tento film s Hilary.A co říkáte na fotky??

GALERIE
Tady je pár zajímavých foteček z filmu a fotky Hill v šatech + nějaké tapetky na plochu.Tyto fotky jsem stahovala,na různých zahraničních stránkách,ale už si bohužel nepamatuji kde,proto mě omluvte,že jsem nenapíšu zdroj.Jen vím,že pár fotek je i z české stránky-www.hilaryduff.wz.cz a pár ze stránky-www.oh-hilary.com.Některé z těchto fotek jsem na českých stránkách s Hilary neviděla,proto jsi dovoluji tvrdit,že tu mám největší galerii k tomutu filmu.Určitě si ji nenechte ujít.
A některé ostatní už tady mám tak jsem je tady nedávala :D

Hilary v číslech

26. srpna 2008 v 12:00 | HilarynQa
Hilary v číslech

1987-Hilary se narodila
1993-navstěvovala balet
1995-klub The Nutcracker (Louskacek)
1998-konkurz Casper a Wendy
2000/01-konkurz Lizzie McGuire
2002-Cadet Kelly
2003-Agent Cody Banks
2003-The Lizzie McGuire Movie
2003-Dvanáct do tuctu
2004-Moderní popelka
2004-Raise Your Voice
2004-In Search of Santa (hlas)
2005-The Perfect Man
2006-Material Girls
2006-Cheaper by the Dozen 2
2006-Foodfight!(nataci se)
2006-Outward Blonde (v produkci)

Záložky s Hilary

26. srpna 2008 v 11:00 | HilarynQa |  Záložky
Založte si Hilary do své oblíbené knihy .Stačí si ji vytisknout.
Našla jsem pár nových záložek a jsou moc pěkné.
Tak doufám,že se budou líbit.

Hilary a Mike na procházce v Toluca Lake

26. srpna 2008 v 10:40 | HilarynQa |  Paparazzi
Když se před pár dny objevil článek v českém Bravu o tom, že se Hilary Duff a Mike Comrie rozešli, tak jsem tomu nevěřila ani na 1%, protože jejich láska jen vzkvétá. Zde se můžete podívat, jak byl jejich vztah vylíčen tímto bulvárem."Když si Hilary nedávno vyrazila na véču se svým klukem Mikem, jako šťastný zamilovaný páreček tihle dva rozhodně nepůsobili...Pomlouvači dokonce tvrdí, že se spolu rozešli, ale zatím dělají, že spolu pořád chodí! No to snad ne!"
- Myslím, že po přinesení nových fotek z 10. srpna nemůže nikdo pochybovat o tom, jak to mezi Mikem a Hilary je. Oba těšili ze společné chvíle, když Hil nemusela natáčet a vyšli si na ranní procházku po Toluca Lake.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Hilary a její rutijní záležitosti-ranní káva a mani-pedi

26. srpna 2008 v 10:19 | HilarynQa |  Paparazzi
Hilary Duff byla včera (11. srpna) spatřena při své ranní rutině v Toluca Lake. Poté co si koupila kávu, usedla za volant svého Mercedesu a zamířila na mani-pedi(manikúra-pedikúra) do svého oblíbeného salónu. V Kalifornii nyní vládně horké počasí, a tak jsou nezbytnou součástí denního outfitu sluneční brýle a lehké šaty. Hil předvedla krásné retro brýlky s červenými obručemi a také hezky střižené šaty ve kterých vypadala jako pravá hollywoodská hvěza.
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Náušnice

26. srpna 2008 v 10:07 | HilarynQa |  Walpers Hill

1.bublina

16. srpna 2008 v 9:48 | Kája |  Bubless
Mám tady bublinku
O co go? Napište co si Hilly myslí nebo říka!!
Nejlepší 3 komentáře vyhrávají!!!

Nice view

10. srpna 2008 v 17:59 | HilarynQa |  Hilary akce
super fotečky hillinkyPress conference in Toronto

7. srpna 2008 v 12:38 | HilarynQa |  Hilary akce
Hilary na konferenci s novináři o vydání jejího alba Dignity....24.dubna 2007 v Torontu, v Kanadě....

Hilary má dva kamínky v zubech!

7. srpna 2008 v 10:58 | HilarynQa |  Její styl
Exkluzivně vám přinášíme nejnovější informaci o Hilary Duff. Zatím vám můžeme zaručit, že tohle jste určitě neslyšeli, protože si toho kromě nás, nikdo nevšimnul.
Hilary Duff miluje módu a trendy doplňky. Velmi na sebe v posledním čase dbá, chodí do posilovny, na Pilates, a tak se z ní stala sexy kočka. Nejen, že pečuje o svoji postavu a make-up, ale nezapomíná také na chrup. Jak sama přiznala, k tomu, aby měla, tak krásně bílé zoubky přispěly ruce odborníka, který jí je vybělil. Ale Hilary se rozhodla pro další vylepšení svého úsměvu a nechala si dát na 2 zoubky bílé kamínky (špičák a stoličku)...no v jejím případě možná diamanty :D., tak pozor, aby jsi je nesnědla, to by bylo drahé:P. Nyní je se svým úsměvem už určitě spokojená a právem může tvrdit, že má úsměv hollywoodké hvězdy.
Nám se její nový doplněk velmi líbí a doufáme, že se bude více smát

Oblíbené boty Hilary Duff

7. srpna 2008 v 10:34 | HilarynQa |  Její styl
Hilary Duff a její botičky značky Christian Laboutin, cestují na příč USA.Jsou opravdu moooc hezké a tak není divu, že si je Hilary sebou vozí nejen po USA, ale po celém světě.Jsou jednoduché a přitom velmi hezké a bez pochyb také pohodlné. Jinak by je Hil určitě nenosila:)

http://img337.imageshack.us/img337/1786/46881852ck6.jpg

New desing

7. srpna 2008 v 10:29 | HilarynQa
Další new desing z volných vhledů od www.hilarydufflove.blog.cz
Je nádhernej ajsem vděčná že hilarydufflove exsistuje a je tam tato super rubrika!!!!!!
Fakt mo díky a vy šupky okomentovat!!

Agent Cody Banks-Fotky

6. srpna 2008 v 11:38 | HilarynQa |  →Filmíky←
Pár foteček ze super filmíku Agent Cody Banks!!